Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Opis stanowiska
Szukamy Specjalisty ds. Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, obsługę już współpracujących z nami firm oraz prowadzenie negocjacji. Idealny kandydat to osoba samodzielna i proaktywna, która potrafi efektywnie współpracować z zespołem. To stanowisko jest idealne dla kogoś, kto ma pasję do sprzedaży i chce się rozwijać w branży transportu i spedycji.

O firmie
Nasz Klient to międzynarodowa firma z sektora logistycznego, oferująca szeroki zakres usług kurierskich, w tym przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma specjalizuje się w dostarczaniu paczek do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Wymagania
Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C lub e-commerce
Znajomość lokalnego rynku biznesowego
Wysoka kultura osobista
Czynne prawo jazdy
Co oferujemy
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę zadaniową, głównie w terenie
Niezbędne narzędzia pracy
Pełny onboarding i szkolenia
Opiekę medyczną
Dofinansowania do wypoczynku
Ubezpieczenie grupowe
Karta multisport

Jeśli masz pasję do sprzedaży i chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów w branży transportu i spedycji, aplikuj już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dodano dnia: 03-09-2024

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji