Business Development Manager (usługi i projekty IT)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z zagranicznymi klientami z branży IT? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

W Comarch oferujemy wysokiej jakości usługi informatyczne z zakresu produkcji oprogramowania oraz elektroniki. Naszymi klientami są światowe firmy działające w najróżniejszych branżach m.in. Consumer Electronics, Automotive, Semiconductor Industry, Certification. Tworzymy usługi z zakresu programowania mobilnego, frontend, backend, programowania embedded, projektowania architektur, devops, quality assurance i inne.

Jeśli masz talent do sprzedaży, potrafisz efektywnie współpracować z klientami a dodatkowo biegle posługujesz się językiem angielskim – ta oferta jest dla Ciebie!
Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz filmik promocyjny - tutaj.

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe techniczne lub biznesowe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (business C1)
- Doświadczenie minimum 3 lata, na podobnym stanowisku w obszarze IT lub usług informatycznych
- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu technologii i rozwiązań IT
- Znajomość technik negocjacji
- Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie i kreatywność w tworzeniu strategii sprzedażowych
- Umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i organizacji pracy zespołu

TWOJE ZADANIA
- Pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów biznesowych z obszaru usług IT
- Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy
- Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
- Tworzenie, prezentowanie i negocjowanie ofert
- Pozyskiwanie informacji o potrzebach klientów
- Utrzymywanie aktualnej bazy klientów
- Dywersyfikacja projektów i branż, dla których oferujemy usługi - budowanie relacji z klientami
- Raportowanie postępu procesów i podejmowanych działań
- Współpraca z konsultantami technicznymi, marketingiem, inżynierami i wewnętrznymi działami wsparcia
- Podróże biznesowe (wg potrzeb)
- Analizowanie rynku, trendów i potencjalnych szans sprzedażowych

DLA CIEBIE
- Profesjonalny rozwój zawodowy - szkolenia, które pozwolą Ci poznać produkty Comarch, nasze procesy wewnętrzne oraz przygotują do roli technicznego konsultanta biznesowego w zakresie Twojej specjalizacji
- Szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
- Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
- Stabilne zatrudnienie – za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

FORMULARZ APLIKACYJNY: https://kariera.comarch.pl/praca/business-development-manager-uslugi-i-projekty-it/#/form/offer/1393/step/1

Dodano dnia: 21-08-2024

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji