Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, zajmuje się produkcją dzianin oraz ich dystrybucją na terenie całej Polski i Europy. Jako Specjalista ds. Sprzedaży, dołączysz do renomowanego producenta w branży dziewiarskiej, który cieszy się uznaniem dzięki sprzedaży produktów najwyższej jakości.

Zakres obowiązków obejmuje:
• Aktywne pozyskiwanie klientów na polskim rynku,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
• Obsługę zapytań i zamówień od kluczowych klientów zagranicznych,
• Monitorowanie realizacji zamówień, kontakt z działami produkcji i logistyki,
• Raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie kwartalne,
• Dofinansowanie zajęć sportowych,
• Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
• Zniżki na produkty i usługi firmy,
• Szkolenia tematyczne.

Poszukujemy osoby, która:
• Posiada doświadczenie w pracy w dziale handlowym, preferowana znajomość branży dziewiarskiej lub meblowej,
• Posiada komunikatywną znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
• Jest komunikatywna i zaangażowana,
• Posiada dobrą znajomość pakietu Microsoft Office,
• Potrafi pracować w zespole.

Jeśli oferta wydaje się interesująca, zachęcamy do przesłania CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl
W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl

Dodano dnia: 10-04-2024

Dwabe Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Dwabe Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji