Specjalista ds. sprzedaży (Healthcare)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

W Comarch pracujemy nad produktami i usługami dla sektora medycznego. Nasze innowacje to między innymi oprogramowanie usprawniające zarządzanie placówkami medycznymi czy Zdalna Opieka Medyczna.

Masz już doświadczenie handlowe i pasjonuje Cię branża około medyczna? A może planujesz zrobić kolejny krok w swojej karierze, aby jeszcze lepiej poznać świat rozwiązań telemedycznych? Świetnie się składa!

Złóż swoją aplikację jeszcze dziś i dołącz do nas jako Specjalista ds. sprzedaży!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w sprzedaży usług IT do branży medycznej będzie dodatkowym atutem
- Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
- Skrupulatność, systematyczność i samodzielność w działaniu
- Znajomość pakietu MS Office
- Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Zamówień Publicznych (PZP)

TWOJE ZADANIA
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań oprogramowania medycznego oraz telemedycznego
- Prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego przy współpracy z innymi zespołami (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
- Budowanie długofalowych relacji biznesowych
- Realizacja planów sprzedażowych
- Raportowanie wyników sprzedaży

DLA CIEBIE
- Praca w zespole profesjonalistów w innowacyjnej branży telemedycyny
- Kontakt z najnowszymi trendami IT i duże możliwości rozwoju w sprzedaży
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
- Praca pełna wyzwań w dynamicznym środowisku biznesowym
- Elastyczne godziny pracy
- Model pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie) po okresie wdrożenia
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Akcje promujące aktywny tryb życia oraz programy well-beingowe
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

FORMULARZ APLIKACYJNY: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-healthcare/#/form/offer/1330/step/1

Dodano dnia: 03-04-2024

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji