Konsultant ds. rozwiązań biznesowych/ Pre⁠-⁠sales (Healthcare)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

W Comarch Healthcare pracujemy nad produktami i usługami dla sektora medycznego. W naszym portfolio produktowym mamy m.in. telemedyczne systemy informatyczne, oprogramowanie do zarządzania placówkami ochrony zdrowia, zdalną opiekę medyczną, mobilne aplikacje oraz własne produkty medyczne i okołomedyczne. Możemy pochwalić się takimi rozwiązaniami, jak platforma telemedyczna Comarch e-Care 2.0, Comarch Home Health 2.0, CardioNow Lite, Sleep Polygraph, Punkt Diagnostyczny czy Bransoletka Życia.

Jeśli potrafisz prowadzić negocjacje, masz doświadczenie na stanowisku Pre-sales w tym w sprzedaży rozwiązań IT w branży medycznej i chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze, świetnie się składa!

Przeczytaj poniższą ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
- Doświadczenie w consultingu IT lub w innych rolach wymagających współpracy z klientem (sprzedaż, analiza biznesowa lub zarządzaniem produktem)
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze rozwiązań zdrowotnych i zainteresowanie tematem nowoczesnych technologii telemedycyny
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (mile widziana znajomość innych języków obcych, np. francuskiego, włoskiego)
- Komunikatywność i umiejętność prezentowania rozwiązań IT w sposób zrozumiały, a także angażujący odbiorców i odnoszący się bezpośrednio do biznesu klienta
- Analityczne myślenie i umiejętność wyciągania logicznych wniosków
- Wiedza na temat trendów technologicznych w branży informatycznej
- Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA
- Aktywne uczestnictwo w procesach sprzedaży, techniczne wsparcie działu business development, od udzielana odpowiedzi na zapytania ofertowe, identyfikację potrzeb klienta, po prezentacje konkretnych rozwiązań technologicznych
- Merytoryczny udział w tworzeniu ofert produktowych oraz materiałów marketingowych
- Współpraca z innymi działami w ramach globalnej struktury Comarch (m.in. sprzedaż, R&D, wdrożenia, support itp.) oraz partnerami biznesowymi
- Reprezentowanie firmy na konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

DLA CIEBIE
- Profesjonalny rozwój zawodowy - szkolenia, które pozwolą Ci poznać produkty Comarch, nasze procesy wewnętrzne oraz przygotują do roli technicznego konsultanta biznesowego w zakresie Twojej specjalizacji
- Szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
- Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
- Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
- Unikatowe doświadczenie tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-Zdrowia
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
- Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
- Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
- Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

FORMULARZ APLIKACYJNY: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-rozwiazan-biznesowych-pre-sales-healthcare/#/form/offer/1212/step/1

Dodano dnia: 29-03-2024

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji