Konsultant telefoniczny z orzeczeniem o niepełnosprawności Nr ref. BIN-01-TEL - praca zdalna dla osób z całej Polski

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

BPO NETWORK Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Konsultant telefoniczny z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Nr ref. BIN-01-TEL

WYMAGANIA:

• dobra znajomość obsługi komputera (w tym aplikacji Internetowych),
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• zdolność budowania długofalowych relacji z klientem,
• dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• samodzielność, odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji i inicjatywa w działaniu,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• wysoka kultura osobista,
• własny komputer,
• stałe łącze Internetowe,
• mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

OBOWIĄZKI:

• obsługa klientów w ramach połączeń telefonicznych wychodzących i przychodzących,
• prezentowanie wstępnych ofert handlowych,
• pozyskiwanie nowych klientów i umawianie rozmów z handlowcami.

OFERUJEMY:

• pracę zdalną w godzinach 08:00-15:00,
• stabilne i długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
• wynagrodzenie w okresie próbnym 4 242,00 PLN brutto (później do uzgodnienia z pracodawcą),
• respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN,
• platformę do prowadzenia rozmów telefonicznych,
• zryczałtowany zwrot kosztów za wykorzystywanie własnego komputera do celów służbowych, zużycie prądu i dostęp do Internetu,
• codzienne wsparcie związane z utrzymaniem środowiska pracy (w tym platformy do prowadzenia rozmów telefonicznych).

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Ilona
+ 48 798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Dodano dnia: 25-03-2024

BPO NETWORK

Zobacz wszystkie oferty BPO NETWORK

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji