Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PRACA ZDALNA (CAŁA POLSKA) PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH / FOTOWOLTAICZNYCH . ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

JEŚLI POSZUKUJESZ PRACY ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTAMI NA STRONIE www.bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant Instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Wykształcenie co najmniej średnie
● Rok lub więcej doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem instalacji fotowoltaicznych i/lub elektrycznych
● Znajomość języka angielskiego na poziomie A1
● Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
● Znajomość programu AutoCAD, PV SOL
● Samodzielność w działaniu
● Dobra organizacja pracy własnej
● Sprawna obsługa komputera
● Stałe łącze Internetowe

Obowiązki:

● Projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby zasilania instalacji OZE (Odnawialne źródła energii)
● Projektowanie instalacji fotowoltaicznych (program PV SOL)
● Wykonywanie wycen i kosztorysów (mile widziana znajomość obsługi NORMA PRO)

Oferujemy:

● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Pracę zdalną
● Opiekę ze strony BPO Network

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 14-03-2024

BPO NETWORK

Zobacz wszystkie oferty BPO NETWORK

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji