Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych – systemy klasy ERP

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Chcesz spotykać się na co dzień z liderami polskiego biznesu i dowiedzieć się, jak informatyka wspiera przedsiębiorstwa? Czujesz się swobodnie rozmawiając z innymi, a wystąpienia publiczne, to coś w czym czujesz się świetnie?

Jeśli tak, to dołącz do zespołu Konsultingu ERP, w ramach którego prezentujemy oprogramowanie do zarządzania firmą potencjalnym i obecnym klientom oraz odpowiadamy za rozwój wytwarzanych przez Comarch produktów.

Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
Podstawowa znajomość wybranych procesów zachodzących w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych
Doświadczenie w pracy z systemem Comarch ERP XL, POS, WMS będzie dodatkowym atutem
Umiejętność:
prowadzenia prezentacji
analitycznego myślenia
Komunikatywność
Bardzo dobra organizacja pracy
Czynne prawo jazdy kategorii B
Dyspozycyjność: wyjazdy na terenie całej Polski (kilka razy w miesiącu)
Dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA
Prowadzenie prezentacji systemów Comarch ERP (obszary: handel, POS, logistyka, produkcja, Business Intelligence) u obecnych i potencjalnych klientów
Analiza potrzeb biznesowych klientów w zakresie wymagań dla systemu ERP
Wsparcie merytoryczne w zakresie przygotowania ofert handlowych
Prowadzenie prelekcji na organizowanych konferencjach
Zarządzanie rozwojem wybranych produktów z oferty Comarch ERP

DLA CIEBIE
Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
Szansa na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpraca z doświadczonymi specjalistami
Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
Niezbędne narzędzia pracy
Spotkania integracyjne

Aplikacja poprzez Formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 07-03-2024

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji