Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent / Asystentka wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności. Praca w trybie zdalnym (cała Polska)

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent / Asystentka wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Doświadczenia w sprzedaży produktów
• Doświadczenie w pracy z Klientem
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Rzetelność i dokładność w analizie treści
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• Umiejętność wyciągania wniosków i znajdowania rozwiązań
• Stałe łącze Internetowe
• Własny komputer

Obowiązki:

• Realizacja targetów sprzedażowych poprzez telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (klienci nowi i aktywni publikujący na stronach konkurencji)
• Realizacja celów jakościowych i ilościowych ustalonych z przełożonym
• Kontakt z klientem za pośrednictwem pozyskanych leadów, w tym prezentacja oferty w trakcie rozmów telefonicznych
• Realizacja telefonicznych akcji marketingowych w procesie zbierania zgód marketingowych
• Realizacja telefonicznych akcji sprzedażowych do klientów zagrożonych utraceniem
• Wsparcie w zakresie ustalonych akcji marketingowo sprzedażowych
• Doradztwo w zakresie internetowych rozwiązań rekrutacyjnych
• Wsparcie techniczne Pracodawców samodzielnie zamieszczających ogłoszenia za pomocą Konta Pracodawcy
• Weryfikacja treści ogłoszeń oraz przypisywanie im odpowiednich parametrów wyszukiwania
• Dbałość o jakość projektów rekrutacyjnych oraz przestrzeganie standardów publikacji
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• Budowanie dobrego wizerunku firmy
• Raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego

Oferujemy:

• Pracę zdalną
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Opieka ze strony BPO Network (psycholog, prawnik, kadry itd.)

• Niezbędny sprzęt do pracy

• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów, zajęć sportowych
• Ubezpieczanie na życie
• Spotkania integracyjne
• Opieka stomatologiczna
• Program emerytalny
• Firmowa biblioteka
• Dofinansowanie biletów do kina, teatru
• Program rekomendacji pracowników
• Inicjatywy dobroczynne

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 07-02-2024

BPO Network

Zobacz wszystkie oferty BPO Network

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji