Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży z j. rosyjskim

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Nasz klient to Polska firma produkująca ekologiczne rozwiązania dla domu i biznesu. Zapraszamy do rekrutacji osoby chcące współpracować z doświadczonym zespołem w firmie o międzynarodowym zasięgu.
Poszukujemy:
Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem rosyjskim

Zakres obowiązków:
- Realizacja planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych.
- Aktywna obsługa klientów i pozyskiwanie partnerów biznesowych.
- Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami.
- Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji biznesowych z klientami.

Wymagania:
- Swobodna komunikacja w języku rosyjskim i angielskim.
- Otwartość na partnerską pracę z klientami i współpracownikami.
- Umiejętności komunikacyjne i analityczne.
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, perswazyjne i prezentacyjne.
- Gotowość do wyjazdów służbowych.
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point.

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym.
- Motywujący system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premie).
- Możliwość udziału w szkoleniach i stała współpraca z doświadczonym zespołem.
- Niezbędne narzędzia pracy.

Dodatkowe benefity:
- Dofinansowanie zajęć sportowych.
- Prywatna opieka medyczna.
- Dofinansowanie szkoleń i kursów.
- Kawa / herbata.
- Parking dla pracowników.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl
W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl.

Dodano dnia: 04-01-2024

Dwabe Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Dwabe Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji