Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Nasz Klient to firma zajmująca się produkcją ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu w Polsce i na świecie. Dołącz do zespołu, który w codziennej pracy merytorycznie i bezpośrednio wspiera realizację sprzedaży produktów firmy.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (klienci zagraniczni)
Miejsce pracy: Łódź

Gwarantujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu zasadniczym + premie,
- Bogaty pakiet benefitów m.in.:
· dofinansowanie zajęć sportowych
· dofinansowanie do pakietu medycznego
· dofinansowanie nauki języków
· dofinansowanie szkoleń i kursów
· parking dla pracowników

Zadania na stanowisku:
- Kompleksowa obsługa telefoniczna i mailowa Klientów naszej firmy,
- Bieżąca obsługa zamówień składanych przez Klientów,
- Organizacja logistyki i transportu zamówień,
- Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
- Stała współpraca z pozostałymi działami dla zapewnienia sprawnej realizacji zamówień,
- Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie prowadzonych działań.

Oczekiwania:
- Swobodna komunikacja w języku angielskim,
- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej lub dziale wsparcia sprzedaży,
- Praktyczna znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
- Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu,
- Komunikatywności i otwartości w relacjach z innymi.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl
Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy.
Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl
W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl

Dodano dnia: 04-01-2024

Dwabe Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Dwabe Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji