Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. obslugi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna ( w okresie próbnym wizyta w Warszawie)

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne
• 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (program w języku angielskim)
• Obsługa pakietu Microsoft Office na poziomie średnim
• Motywacja do aktywnego pozyskiwania klientów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Znajomość technik sprzedaży, obsługi klienta
Komunikatywność i otwartość na zmiany
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
• Własny komputer
• Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania
• W okresie próbnym odbędzie się wizyta w siedzibie firmy w Warszawie w celu odbycia wdrożeń i szkoleń produktowych

Mile widziane:

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów przez telefon
• Wcześniejsza znajomość systemów CRM

Obowiązki:

• Celem tego stanowiska jest zwiększenie przychodu w dziale Inside Sales
• Sprzedaż urządzeń nowych oraz urządzeń używanych z portfolio Office
• Sprzedaż rozwiązań ITS, w tym m.in.: SafeQ, KSeF, OneClick
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi klientami firmy drogą telefoniczną, e-mailową
• Maksymalizacja przychodu ze sprzedaży
• Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
• Cross selling, upselling
• Obsługa zapytań przychodzących

Oferujemy:

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
• 3 m-ce okresu próbnego, następnie umowa na 12 m-cy
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Premię kwartalną zależną od realizacji zadań głównie działowych
• Prowizję miesięczną od każdej sprzedaży
• Opiekę medyczną w Enel-Med dla pracownika i członków najbliższej rodziny finansowaną przez pracodawcę.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na warunkach firmowych oraz ubezpieczenia NNW w na warunkach firmowych, możliwość wykupienia karty sportowej Medicover Sport na warunkach firmowych.

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Ilona
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dodano dnia: 03-11-2023

BPO Network

Zobacz wszystkie oferty BPO Network

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji