Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Key Account Manager

Lokalizacja: Sosnowiec

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków, prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufaniem jakim obdarzyło nas już ponad 1 000 firm.

Dla jednego z naszych klientów z branży kosmetyków motoryzacyjnych poszukujemy doświadczonego Key Account Managera.
Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, masz kompetencje negocjacyjne i potwierdzone osiągnięcia w budowaniu relacji z klientami z branży FMCG to jest to idealna oferta dla Ciebie!

Wymagania:
• Doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku w branży FMCG
• Gotowość do negocjacji z sieciami hipermarketów
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (komunikatywna)
• Kompetencje negocjacyjne
• Łatwość w nawiązywaniu relacji i prowadzenia negocjacji biznesowych
• Wyczucie rynkowe oraz duża intuicja osobista
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Współpraca oraz pozyskiwanie klientów z sieci sklepów wielkopowierzchniowych
• Budowanie relacji z klientami i tworzenie atmosfery sprzyjającej długotrwałej współpracy
• Przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z potrzebami Klienta i standardami firmy
• Prognozowanie działań sprzedażowych
• Aktywne budowanie wizerunku firmy i marki

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia wdrożeniowe
• Umowa o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop oraz telefon

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, ambitną i doświadczoną zapraszamy do składania aplikacji na adres mailowy: malgorzata@ayprime.pl

Dodano dnia: 03-11-2023

AY Prime

Zobacz wszystkie oferty AY Prime

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji