Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży (Cracovia)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już ponad 20 lat. Obecnie dla najstarszego klubu sportowego w Polsce poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, lubisz współpracować z klientami, chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze, a do tego kochasz sport - ta oferta jest idealna dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie lub studia ekonomiczne
- Doświadczenie w sprzedaży oraz organizacji imprez sportowych
- Mile widziane zainteresowanie sportem, piłką nożną

TWOJE ZADANIA
- Sprzedaż Pakietów Biznesowych na mecze Cracovii: sektor VIP, Skybox
- Obsługa klientów indywidualnych
- Przygotowywanie planów operacyjnych na poszczególne mecze
- Przygotowywanie oferty sprzedażowej, współpraca ze sponsorami oraz partnerami klubu
- Wsparcie w pozyskiwaniu dotacji, grantów
- Bieżąca obsługa dokumentów, faktur, fiskalizacja
- Organizacja dnia meczowego

DLA CIEBIE
- Ciekawa praca w najstarszym klubie sportowym w Polsce
- Elastyczne godziny pracy zależne od planów treningowych drużyn MKS Cracovia
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub umowa o pracę
- Siedziba w centrum Krakowa, tuż przy błoniach - Stadion Cracovii
- Wyzwania i możliwość samorozwoju

Zapraszamy do APLIKOWANIA poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-cracovia/#/form/offer/1219/step/1

Dodano dnia: 30-10-2023

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji