Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Development Manager systemy ERP - region DACH

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Comarch jako firma o globalnym zasięgu posiada swoje biura na 6 kontynentach w blisko 100 krajach, gdzie oferuje pracownikom stabilne zatrudnienie, ciekawe projekty oraz prace z najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole.

Do koordynowania i nadzorowania sprzedaży naszych systemów ERP na rynek DACH, poszukujemy doświadczonego Business Development Managera.

Praca w regionie DACH to możliwość szlifowania języka niemieckiego, poznania innej kultury oraz wspaniała szansa na udział w ciekawych globalnych projektach.
Jeśli nie boisz się wyzwań i szukasz międzynarodowej kariery, to wymarzona praca jest na wyciągnięcie ręki! Wdrożenie zostaw nam, pokażemy Ci jak rozmawiać z naszymi niemieckojęzycznymi klientami oraz budować solidne długotrwałe relacje w sprzedaży rozwiązań IT.

Jeśli więc jesteś ciekaw kultury austriackiej, niemieckiej lub szwajcarskiej, to świetnie się składa! Dołącz do nas i sprawdź jak wygląda praca na rynku DACH.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
Doświadczenie w prezentacjach biznesowych, negocjacjach handlowych oraz analizie rynku i konkurencji
Zainteresowanie nowymi technologiami
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA
Efektywna sprzedaż rozwiązań IT
Realizacja celów biznesowych
Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie długofalowej współpracy z klientami
Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z klientem (w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach)
Przygotowywanie i koordynacja akcji promocyjnych we wszystkich kanałach sprzedaży oferty systemów w Chmurze Comarch

DLA CIEBIE
Indywidualny plan szkoleń i konferencji
Praca dla naszych klientów z rynku DACH
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Praca w trybie hybrydowym

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/business-development-manager-systemy-erp-region-dach/

Dodano dnia: 17-08-2023

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji