Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Doradca Klienta Biznesowego

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

OpenGift.pl to wyróżniająca się marka na rynku gadżetów reklamowych. Kompleksowa obsługa klienta, bogata oferta produktowa oraz dostępność pozwoliła nam uplasować się na 1 miejscu w zakresie sprzedaży gadżetów w Polsce! ????

Jesteśmy ogromnie dumni z naszego sukcesu i chcemy się nim dzielić, dlatego rozszerzamy Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta!

Dobrze jest pracować z najlepszymi - istniejemy od 17-lat, dzięki czemu możemy zapewnić Tobie porządny start i kompleksowe wdrożenie w branżę. Podczas onboardingu zaopiekuje się Tobą nasz zespół oraz zaangażujemy Cię w cykliczne szkolenia prowadzone przez trenerów sprzedaży. Wierzymy w to, że rozwiniesz się z nami i z chęcią zaczerpniemy z Twojej wiedzy - przełożeni doceniają oddolne inicjatywy, i z apetytem wysłuchają o Twoich pomysłach i praktykach, które sprawdzały się Tobie w poprzednich miejscach pracy.

Twoimi głównymi zadaniami będzie:
• obsługa klientów biznesowych - mailowo i telefonicznie oraz poprzez chat i infolinię (w trybie dyżurów),
• prowadzenie sprzedaży produktów firmy (gadżety reklamowe) i realizacja celów sprzedażowych - będziesz skupiać się na obsłudze zapytań ofertowych naszych klientów,
• wsparcie klienta w wyborze personalizowanych gadżetów reklamowych, czyli dopasowanie produktu i metody znakowania do okazji i potrzeb kontrahenta,
• dodatkowo, w spokojniejszych momentach będziesz pracować nad odświeżaniem relacji z klientami z naszej wewnętrznej bazy,
• dbanie o dobrą współpracę z innymi działami w firmie (back office, produkcja, marketing).

W związku z rozwojem OpenGift.pl i kolejnymi wyzwaniami szukamy osób które, poza sprzedażą, będą dbać o jak najlepszą jakość współpracy i relacje z naszymi klientami B2B. Jeśli rozumiesz procesy biznesowe, ich wzajemne zależności oraz nie przechodzisz obojętnie obok potrzeb kontrahenta - mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.

Nasze oczekiwania, to:
• warunek konieczny - doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem biznesowym i budowania z nim relacji,
• samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej, także pod presją czasu,
• poczucie ducha zespołu - komunikacja jest dla nas bardzo ważna a współpraca między działami niezbędna. Jesteśmy jedną drużyną i razem pracujemy na wspólny sukces
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze sprzedażą online

To oferujemy
• Pracę w sukcesywnie rozwijającej się firmie, w której stawiamy na ludzi i dbamy o ich rozwój tak, byś jak najlepiej mogli wykorzystać swój potencjał,
• Umowę dopasowaną do Twoich preferencji,
• Pracę stacjonarną w biurze w godz. 8:00-16:00 (dbamy o work-life balance),
• Cykliczne szkolenia i wsparcie merytoryczne firmy SellWise
• Kulturę dialogu i elastyczność w działaniu wobec pracowników i Klientów,
• Transparentna komunikacja o celach, wynikach zespołu i oczekiwaniach przełożonego
• A ponadto - dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę wspieraną świętowaniem urodzin pracowników, obchodzeniem nietypowych świąt czy wspólnymi wyjściami integracyjnym,

Dodano dnia: 18-07-2023

OpenGift

Zobacz wszystkie oferty OpenGift

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji