Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych - ICT Pre⁠-⁠sales

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Chcesz rozwijać swoją karierę jako konsultant rozwiązań IT i inżynier wsparcia sprzedaży systemów data center, usług cloud computing oraz profesjonalnych usług IT? Interesują Cię nowe technologie ze świata serwerów, sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa? Chcesz brać aktywny udział w sprzedaży takich rozwiązań do klientów? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? Jeśli odpowiedź brzmi TAK – dołącz do nas!

Jesteśmy doświadczonym zespołem pre-sales, odpowiedzialnym za współpracę z klientami z całego świata. Wspieramy rozwój biznesu ICT we współpracy z zespołami aplikacyjnymi oferując unikalne rozwiązania informatyczne oparte o najnowsze technologie.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj dłużej! Aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
- Ogólna znajomość rynku IT oraz rozwiązań z obszaru infrastruktury IT (rozwiązania serwerowe, sieci teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, wirtualizacja itp.)
- Ogólna znajomość zagadnień i rozwiązań chmurowych
- Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji biznesowych
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji techniczno-sprzedażowych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienny kontakt z klientami, współpracę z zagranicznymi zespołami Comarch oraz tworzenie dokumentacji biznesowej
- Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
- Wysoka samodyscyplina i efektywna organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
- Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
- Kreatywność, samodzielność
- Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
- Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA
- Analiza wymagań klientów w zakresie usług data center i zarządzania środowiskiem IT
- Tworzenie ofert produktowych w obszarze data center, cloud i profesjonalnych usług IT
- Analiza rynku pod kątem dostępnych rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych
- Tworzenie i prowadzenie prezentacji produktowych
- Spotkania biznesowe z klientami w modelu on-line i on-site
- Merytoryczne wsparcie negocjacji handlowych w obszarze rozwiązań infrastruktury IT
- Tworzenie umów handlowych we współpracy z działem handlowym i prawnym
- Współudział w planowaniu rozwoju produktów i usług
- Współtworzenie kampanii promujących ofertę Comarch ICT
- Udział oraz reprezentacja firmy podczas konferencji branżowych

DLA CIEBIE
- Praca w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole pre-sales
- Przyjazna atmosfera i stabilne zatrudnienie
- Możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
- Współpraca z najlepszymi specjalistami
- Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
- Szansa rozwoju kariery na rynkach zagranicznych
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w szkoleniach branżowych dopasowanych do preferowanej ścieżki kariery

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-rozwiazan-biznesowych-ict-pre-sales/#/form/offer/1039/step/1

Dodano dnia: 22-05-2023

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji