Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Sales Executive

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
Głównym celem i zadaniem na stanowisku Sales Executive jest maksymalizacja potencjału biznesowego dla DoubleTree by Hilton Wroclaw, przy jednoczesnym zwiększaniu przychodów z całej dostępnej przestrzeni.

Stanowisko Sales Executive będzie pasowało do proaktywnej, zmotywowanej i samodzielnej osoby, która chce dołączyć do wyjątkowego zespołu sprzedażowego i rozwijać swoją karierę w uznanej sieci hotelarskiej.

Do zadań osoby na stanowisku Sales Executive należeć będą m.in.:
- Aktywna sprzedaż usług hotelu, szczególnie w sektorze korporacyjnym
- Proaktywny networking w celu budowania i rozwijania relacji biznesowych
- Analiza trendów rynkowych i monitorowanie działań konkurencji w celu identyfikacji potencjalnych klientów oraz nowych możliwości
- Innowacyjna i dopasowana do potrzeb potencjalnych klientów prezentacja hotelu podczas tzw. site inspections, a także eventów i spotkań sprzedażowych
- Maksymalizacja przychodów obiektu poprzez realizację założonych celów sprzedażowych z uwzględnieniem wewnętrznych wskaźników

Nasze wymagania
Aby skutecznie pełnić tę rolę, niezbędne będą:
- Doświadczenie w zespole sprzedażowym z udokumentowanymi osiągnięciami w nawiązywaniu kontaktów oraz zamykaniu sprzedaży
- Prawdziwe zaangażowanie w zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
- Pozytywne nastawienie i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
- Elastyczność w kreowaniu rozwiązań, proaktywność oraz postawa “Yes I can!”
- Pasja do sprzedaży, osiągania i przekraczania postawionych celów
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
- Znajomość lokalnego rynku
- Doświadczenie w pracy w hotelarstwie

To oferujemy:
- Pracę na podstawie umowy pracę ze stałą podstawą oraz kwartalne premie sprzedażowe
- Bezpłatne codzienne obiady
- Zniżki na noclegi i usługi gastronomiczne w ponad 7000 obiektach marek Hilton Worldwide na całym świecie (zniżka nawet o 80%!)
- Zniżka w naszej firmowej restauracji o 50%
- Zniżki na usługi innych firm zlokalizowanych w budynku OVO
- Bezpłatne doświadczenie - nocleg w naszym hotelu – dla Ciebie i Twojej rodziny
- Bezpłatna opieka medyczna z gwarantowanymi czasami dostępów
- Dofinansowana karta Benefit Multisport
- Dostęp do EAP (Employee Assistance Program) – bezpłatnej infolinii wsparcia psychologicznego
- Stabilmy i zgrany zespół doświadczonych współpracowników
- Wyjścia i wspólne integracje
- Bilety do kina na urodziny
- Wiele szkoleń i możliwości rozwoju – jasna ścieżka awansu w globalnej organizacji i/lub relokacja do innego hotelu
- Sprzedażowe programy rozwojowe sieci Hilton np. Commercial Aspire
- Wsparcie przy relokacji
- Bezpieczeństwo pracy i stabilność pracodawcy niezależnie od rynkowych kryzysów

Dodano dnia: 10-05-2023

DoubleTree by Hilton Wrocław

Zobacz wszystkie oferty DoubleTree by Hilton Wrocław

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji