Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik Działu Handlu Zagranicznego (kraje niemieckojęzycze)

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Nasz klient to Polska firma produkcyjna która od ponad 40 lat tworzy ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla domu i biznesu. Zdrowa woda, zdrowy styl życia, zdrowa organizacja w której zastaniesz rodzinną atmosferę i bliski kontakt między działami plus międzynarodowe zasięgi i nowoczesną produkcję. Wyjątkowość tej oferty to także cele i o zadania na stanowisku na którym zrealizujesz swoje pomysły jeśli wiesz jak zarządzać małym zespołem i masz doświadczenie w handlu zagranicznym.

Zapraszamy ambitnych Handlowców lub dynamicznych Managerów do rekrutacji na stanowisko:
Kierownik Działu Sprzedaży Zagranicznej(rynki niemieckojęzyczne)
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki na stanowisku:
- Organizowanie i realizacja kwartalnych i rocznych założeń sprzedaży,
- Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych,
- Zarządzanie pracą podległego, kilkuosobowego zespołu,
- Nawiązywanie relacji z nowymi i utrzymywanie z kluczowymi klientami,
- Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
- Współpraca z innymi działami w firmie.

Formalne oczekiwania wobec kandydata:
- Wieloletnie doświadczenie w handlu zagranicznym,
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
- Doskonały warsztat pracy w szczególności dot. prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz klient zapewnia:
- Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia(kontrakt, b2b, umowa o pracę)
- Samodzielność i decyzyjność w doborze kierunku i zakresu pracy Twojego zespołu,
- Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu zasadniczym + prowizja + premie
- Bogaty pakiet benefitów m.in.:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- dofinansowanie do pakietu medycznego
- dofinansowanie nauki języków
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- parking dla pracowników

Podsumowując, powyższą ofertę kierujemy do:
- praktyków handlu,
- kandydatów którzy wiedzą jak tworzyć i realizować strategie sprzedaży na rynkach zagranicznych,
- dobrych organizatorów i leaderów.
Zapraszamy do kontaktu pod adresem: w.czajka@dwabe.pl lub numerem telefonu: 570 900 317.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3

Dodano dnia: 10-05-2023

Dwabe Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Dwabe Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji