Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

DANISH/DUNSKI BANK ADMINISTRATOR

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Łódź
8.000 – 10.000 pln brutto UoP
Zadania:
Kompleksowe administracyjne wsparcie klientów Banku w języku duńskim (nie sprzedaż)
Nie wymagamy doświadczenia
Oczekiwania:
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Pozytywne nastawienie
Znajomość języka duńskiego co najmniej na poziomie B2
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Profesjonalne szkolenie wstępne - w pełni płatne przez pracodawcę
Przyjemną atmosferę, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu jobs@personnelandmedia.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

In accordance with art. 6 (1) a. Regulation (EU) 2016/679 of the
European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the
protection of natural persons with regard to the processing of personal
data and on the free movement of such data, and repealing Directive
95/46/EC (General Data Protection Regulation) hereinafter ‘GDPR’. I
agree to have my personal data proceeded for the purposes of current and
future recruitment processes in PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SC

Dodano dnia: 07-03-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji