Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Treasury Team Leader with GERMAN and ENGLISH

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Kluczowe obowiązki:

- Nadzór nad zespołem, dbanie o terminowość, jakość i efektywność oraz zgodność wykonania zadania z opisem.
-  Organizowanie regularne spotkania zespołu, wspieranie zespoł, promowanie otwartej komunikacji w zespole.
- Zapewnianie wsparcia merytorycznego i procesowego w sprawach związanych z księgowaniem i rozliczaniem transakcji finansowo-księgowych, monitorowaniem zobowiązań, planowaniem płatności, rozliczaniem wydatków na podróże służbowe (T&E), uzgadnianiem i potwierdzaniem sald z dostawcami.
- Wsparcie w rozwiązywaniu zapytań pracowników.
-  Koordynacja i udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca i raportowaniem TR.
- Zarządzanie wydajnością zespołu i przeprowadzanie regularne oceny wydajności członków personelu.
- Zidentyfikowanie i przyczynianie się się do ciągłych ulepszeń i inicjatyw zmian, upewniając się, że ulepszenia są włączone do rutyny pracy.
- Zapewnienie solidnego środowiska zgodności z obowiązującymi zasadami, procedurami i procesami.
- Wsparcie codziennych czynności skarbowych wykonywanych przez Zespół.

Idealny kandydat:

  - Posiada min. 3 lata doświadczenia w finansach i księgowości, biegłą znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego.
  - Potrafi wykonywać wiele zadań i ustalać priorytety, planować, organizować i koordynować pracę i zasoby w perspektywie krótko- i długoterminowej.
  - Jest dolny do wywierania wpływu, motywowania, angażowania innych, wyznaczania jasnych celów i kierunku zespołowi, delegowania i wzmacniania zespołu, śledzenia postępów i zarządzania nimi w celu osiągnięcia wyników.
  - Potrafi zidentyfikować i wybrać alternatywę, która ma największe prawdopodobieństwo sukcesu lub skuteczności i najlepiej pasuje do naszych celów.
  -  Potrafi pracować pod presją czasu, elastycznych w podejściu, posiadających samodzielną motywację do pracy.

Co oferujemy:

   - Hybrydowe środowisko pracy (2 dni w biurze - 3 w domu)
   - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.
   - Prawdziwa perspektywa pracy w dynamicznym środowisku.
   - Kompleksowe wdrożenie na nowe stanowisko.
   - System kafeteryjny pracowniczy, w tym karta Multisport Benefit współfinansowana przez pracownika.
  - Możliwości zwrotu czesnego, kursów językowych i innych działań rozwojowych i edukacyjnych.
  - Bonus świąteczny i świąteczny.
  - Dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci.
  - Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę oraz dofinansowane ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do aplikowania :) JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM

W tytule dopisz nazwę stanowiska
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Dodano dnia: 23-02-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji