Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

DANISH/DUNSKI BANK ADMINISTRATOR

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
Kompleksowe administracyjne wsparcie klientów Banku w języku duńskim (nie sprzedaż)
Nie wymagamy doświadczenia
Oczekiwania:
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Pozytywne nastawienie
Znajomość języka duńskiego co najmniej na poziomie B2
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Profesjonalne szkolenie wstępne - w pełni płatne przez pracodawcę
Przyjemną atmosferę, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu jobs@personnelandmedia.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dodano dnia: 22-02-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji