Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży konferencji (sponsoring/reklama)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Wiedza i Praktyka to firma z 25 letnią historią na rynku polskim. Dostarczamy informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Twój zakres obowiązków:

- Aktywne poszukiwanie sponsorów i partnerów do projektów konferencyjnych
- Nawiązywanie i ustalanie warunków współpracy ze Sponsorami i Partnerami
- Prowadzenie rozmów sprzedażowych i przygotowywanie ofert dla klientów biznesowych na eventy offline, online lub hybrydowe
- Realizacja celów sprzedażowych
- Przeprowadzanie negocjacji handlowych
- Monitorowanie rynku konferencyjnego i działań konkurencji
- Aktywna współpraca z pozostałym działami w firmie

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- Wysokie umiejętności sprzedażowe
- Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
- Praktyczna wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
- Asertywność i umiejętności negocjacyjne/handlowe
- Praktyczna znajomość MS Office
- Umiejętność organizacji pracy - ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość na poszerzanie swojej wiedzy
- Mile widziane doświadczenie w branży wydawniczej

Oferujemy:
- elastyczność w zakresie formy współpracy (umowa o pracę lub B2B z płatnymi dniami nieświadczenia usługi)
- pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
- elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
- możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
- pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
- udział i odpowiedzialność za kilka projektów jednocześnie
- pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu/pakiet medyczny/pakiet sportowy)
- wymianę wiedzy
- brak dress code’u
- swobodną atmosferę
- biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

Aplikuj przez formularz na stronie https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5578b62c3cea4d56b138459d93247cce

Dodano dnia: 29-12-2022

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji