Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

STANOWISKO: TESTER OPROGRAMOWANIA

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

LOKALIZACJA: ŁÓDŹ

TYP: PRACA STACJONARNA

STAWKA:  5000- 6000 PLN

ZADANIA:

- realizowanie testów w środowisku SAP,

- sprawdzanie aplikacji pod kątem bezbłędnego działania,

- raportowanie i dokumentowanie znalezionych problemów i błędów w ramach kolejnych faz testowych,

- dokumentowanie i ocena wyników testów manualnych, ewentualnie również automatycznych, - opracowywanie dokumentacji testowej (scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów)

- ocena dostępnych oraz nowych narzędzi wspomagających testowanie i raportowanie rezultatów,

- stała współpraca z niemieckim zespołem testowym,

- aktywne uczestnictwo w monitorowaniu, wdrażaniu i optymalizacji procesów testowych.

OCZEKIWANIA:

- wykształcenia wyższego technicznego (informatyka lub pokrewne kierunki),

- wiedzy w zakresie zarządzania testami / min. 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,

- doświadczenia w pracy z SAP – najlepiej SD/CS,

- znajomości urządzeń mobilnych,

- dobrej znajomości MS Office,

- kreatywności, samodzielności w realizacji zadań,

- umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole,

- dobrej znajomości języka niemieckiego/angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację.

OFERUJEMY:

- pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

- umowę o pracę,

- możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech,

- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt),

- elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30),

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,

- bezpłatne kursy językowe,

- opiekę medyczną,

- dofinansowanie karty Multisport.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA
jobs@personnelandmedia.com

Prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska

Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 07-12-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji