Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży 100 % ZDALNIE

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Selvoy to międzynarodowe omnichanel Contact Center, które przenosi konsumenta na wyższy poziom. Otwieramy naszym klientom drogę do nowych rynków, świadcząc najwyższej jakości usługi.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży.

Nieustannie rozwijamy się, oferując pracę nie tylko na pełen etat, ale także w wymiarze ¾ etatu.

Każdemu zapewniamy pakiet profesjonalnych szkoleń i stały rozwój!

Współpraca odbywa się 100% ZDALNIE! Zapewniamy cały potrzebny sprzęt.

Twoimi zadaniami będą:
-Telefoniczna obsługa klientów polegająca na badaniu potrzeb, dopasowaniu oferty do indywidualnych wymagań klienta oraz sprzedaż.
-Dbanie o najwyższe standardy obsługi oraz budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami
-Nieustanny rozwój umiejętności na szkoleniach, które poprowadzą Cię do wysokich zarobków!

Gwarantujemy:
-Szkolenie z trenerem sprzedaży na „dzień dobry”
-możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa cywilnoprawna + płatny ZUS lub B2B)
-Gwarantowane minimalne wynagrodzenie w wysokości 3 007,66 zł brutto (za przepracowany etat + prowizja od każdej sprzedaży 1-3 tyś.)
-Przejrzysty system prowizyjny: bez skomplikowanych wskaźników, celów niemożliwych do zrealizowania ani niepewności, ile zarobisz
-Ciągłe wsparcie trenerów sprzedaży oraz regularne coachingi.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
-Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej – nie jest to warunek konieczny! Jeżeli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
-Płynie posługujesz się komputerem i nie sprawia Ci problemu używanie jego podstawowych funkcji
-Lubisz rozmawiać, a pomoc w rozwiązywaniu problemów jest dla Ciebie przyjemnością
-Swobodnie budujesz relacje z ludźmi i trafnie identyfikujesz ich potrzeby
-Lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów
-Chcesz zarabiać godziwe pieniądze za rzetelną pracę

Nasza współpraca rozpoczyna się od szkolenia wdrażającego.
Nasi Trenerzy z największą starannością wtajemniczą Cię w najlepsze techniki sprzedażowe abyś od samego początku mógł/mogła czerpać radość i satysfakcję z pracy i oczywiście zarobków :)

Dodano dnia: 02-11-2022

Selvoy

Zobacz wszystkie oferty Selvoy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji