Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ANALITYK IT – SAP

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

WARSZAWA/ŁÓDŹ czy TRÓJMIASTO
Umowa o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie max. 18.000 pln brutto

 Zadania:
Zbieranie wymagań biznesowych i przekładanie ich na konfigurację systemu
Kierowanie procedurami przeglądu, testowania i wdrażania użytkowaników

Budowanie, testowanie, utrzymywanie rozwiązań

Komunikowanie się z dostawcą/partnerami w razie potrzeby w celu ukończenia projektów i rozwiązywania problemów
Współpraca z działami IT i innymi działami w razie potrzeby
Uczestnictwo we wszystkich przydzielonych działaniach HRIS IT, a także wspieranie zarządzania projektami i działań w zakresie komunikacji wewnętrznej w razie potrzeby
Przyjmowanie wiodącej roli we wsparciu systemów, dbanie o utrzymanie i aktualizację dokumentacji i procesów.

Aby odnieść sukces w tej roli, wierzymy, że:
Posiadasz silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, aby zapewnić owocną współpracę z interesariuszami
Jesteś dobrym słuchaczem i potrafisz przekształcić wymagania biznesowe w rozwiązania cyfrowe
Chcesz ulepszać i kwestionować istniejące rozwiązania i nie boisz się nowych wyzwań
Chęć do pracy w środowisku cross-country i cross-funkcjonalnym

Twoje doświadczenie:
Doświadczenie w wdrażaniu rozwiązania w ramach SAP
Biegły język angielski
Jeśli masz doświadczenie doradcze i ważny certyfikat SAP, to duża zaleta

Co oferujemy:
Odpowiedzialność kompleksowa – bycie konsultantem wewnętrznym dla przydzielonych modułów
Dostęp do oficjalnych kursów SAP z możliwością uzyskania certyfikacji SAP
Elastyczna praca (hybrydowy model pracy – 2 dni w biurze : Warszawa/ Łódź, Gdańsk

W tytule proszę wpisać nazwę stanowiska!
Zapraszamy do aplikowania na adres jobs@personnelandmedia.com

Jeżeli chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane w tej i kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 w celach niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia z dnia 25 maja 2018 roku Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych współpracującym podmiotom w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawienia dalszych ofert pracy zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych osobowych Dane te podaję dobrowolnie.”

Dodano dnia: 26-10-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji