Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży (IoT)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Interesujesz się elektroniką oraz najnowszymi technologiami? Masz za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z klientami? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług montażu elektroniki na IoT Plant (branża automotive, kosmiczna, militarna).

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT oraz produkcji elektroniki
Przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicą.
Prawo jazdy kat. B.
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Mile widziane:
Zainteresowanie nowymi technologiami
Doświadczenie z produkcją elektroniki

TWOJE ZADANIA:
Pozyskiwanie nowych klientów na usługi prototypowania i produkcji elektroniki z branż takich jak automotive, zdrowie oraz inne.
Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
Realizacja założonych celów sprzedażowych.

DLA CIEBIE:
Duże możliwości rozwoju w sprzedaży IT
Możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
Elastyczne godziny pracy
Po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym
Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
Współpraca z doświadczonymi specjalistami
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka.

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Dodano dnia: 11-10-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji