Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie około 11.000 PLN brutto
Umowa o pracę na pełen etat
Praca hybrydowa
Zadania:
・ Prowadzenie pełnej księgowości Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
・ Księgowanie i dekretowanie dokumentów
・ Rozliczanie zaliczek, delegacji krajowych I zagranicznych, różnic kursowych
・ Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
・ Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
・ Przygotowywanie danych do raportów okresowych
・ Monitorowanie poprawności rozliczeń VAT i sporządzanie deklaracji i plików JPK
・ Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań
・ Wsparcie Finance Managera w bieżących obowiązkach
Oczekujemy:
・ Wykształcenia wyższego z zakresu finansów
・ Minimum  5  lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku
・ Znajomości przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz CIT i VAT
・ Wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości
・ Praktyczna znajomość rozliczania transakcji zagranicznych
・ Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
・ Mile widziana znajomość systemu SAP
・ Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
・ Zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań
・ Umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
・ Bardzo dobrej organizacji pracy, rzetelności, skrupulatności i dokładności
・ Pracy stacjonarnej w trakcie okresu próbnego
Oferujemy:
・ Profesjonalne wdrożenie i szkolenia przygotowujące do pracy
・ Możliwość rozwoju w obszarze finansów i księgowości
・ Umowę o pracę, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne
・ Świetną atmosferę w zgranym zespole współpracującym ze sobą od kilkunastu lat
・ Elastyczne godziny pracy (8.00-9.00 - 16.00-17.00)
・ Pracę z nowoczesnego biura w Warszawie
・ Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
・ Niepowtarzalne miejsce pracy, w której dbamy o Twoje dobre samopoczucie
ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA NA
jobs@personnelandmedia.com

Dodano dnia: 15-09-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji