Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Information Security Engineer – Cloud Security.

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w InfoSec do projektowania i wdrażania środków bezpieczeństwa oraz monitorowania i reagowania na zagrożenia na stanowisko Information Security Engineer – Cloud Security.
ZADANIA:
-Wspieranie procesów bezpieczeństwa, takie jak zarządzanie chmurą – automatyzacja, skalowanie i zarządzanie platformami w chmurze Nadzorowania cyklów rozwoju i analiza informacji dotyczące bezpieczeństwa
-Przejrzewanie i przetestowanie nowych technologii automatyzacji dla programu ochrony informacji – SIEM, GuardDuty, WAF
-Współpraca w procesach bezpieczeństwa aplikacji w firmie, pomiędzy inżynierem, testerami penetracyjnymi, SOC i innymi działami
-Upewnienie że wszystkie wewnętrzne (i zewnętrzne) wymagania dotyczące aplikacji zostały opracowane i zabezpieczone na wszystkich etapach projektowania i budowy
-Praca z infrastrukturą jako kodem (IaC) i doświadczeniem w jednym języku programowania, takim jak Python, Go lub JavaScript
-Dopasowanie produktów bezpieczeństwa do wymagań prawnych, regulacyjnych i umownych, które są zgodne z ramami bezpieczeństwa i standardami, takimi jak NIST SP 800-53 rev 4, seria ISO/IEC 27000, OWASP Top 10, SANS Top 20, CIS Top 20.
Poszukujemy Information Security Engineer – Cloud Security w chmurze z pasją do automatyzacji i doświadczeniem w zabezpieczaniu środowisk chmurowych. Idealny kandydat będzie miał duże doświadczenie w zarządzaniu tożsamością i dostępem, bezpieczeństwu infrastruktury i architektury oraz będzie pewnie korzystał z usług i funkcji bezpieczeństwa dostawcy chmury.
WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracy z chmurą w środowisku z zabezpieczeniami
Wymagane jest doświadczenie z platformą Azure, AWS lub Google Cloud Platform
Kontrola dostępu do tożsamości w chmurze
Silne doświadczenie w zakresie zarządzania tożsamością i dostępem, bezpieczeństwa infrastruktury i architektury oraz pewność korzystania z usług i funkcji bezpieczeństwa dostawcy chmury.Dobre doświadczenie Natywne mechanizmy bezpieczeństwa dostawcy chmury, takie jak filtrowanie stron internetowych, DLP, zabezpieczenia poczty e-mail i zabezpieczenia internetowe
Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia informacji oraz bezpieczeństwem sieci i infrastruktury (np. zarządzanie podatnościami)
Wysokie umiejętności komunikacyjne
NASZ KLIENT OFERUJE:
-Pełny etat
-Praca hybrydowa
-Umowa o prace
ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA
jobs@personnelandmedia.com
Prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska
Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 08-09-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji