Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Finance Officer Łódź

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Finance Officer
Łódź
Umowa o pracę

Wynagrodzenie do 5500-6000 brutto

Wymagania:

wiedza w zakresie:
analiza finansowa,
umiejętności analityczne
dobra znajomość Excela
znajomość angielskiego (B1/B2)

Opis stanowiska:
wsparcie procesów w kierunku organizacji finansowej
badanie różnic między grupami
praca z Excel
rozwój kompetencji analitycznych

CV prosimy przesłać na
jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem Finance Officer

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających oraz szerokie możliwości rozwoju,
Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe i inne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na jobs@personnelandmedia.com
z dopiskiem „Łódź – Analityk ”

Dodano dnia: 08-08-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji