Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ekspert ds. Klientów Biznesowych

Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
• Sprzedaż produktów i usług Play w tym usług z zakresu ICT (Cloud, VOIP, FTTH)
• Pozyskiwanie i utrzymanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• Doradztwo w zakresie ofert i usług Play
• Prowadzenie negocjacji biznesowych
• Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
• Monitorowanie działań konkurencji

Poszukujemy Ciebie, jeśli:
• Masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych usług mobile i ICT
• Masz doskonale zdolności interpersonalne
• Znasz techniki sprzedaży
• Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie
• Dobrze organizujesz pracę własną
• Jesteś samodzielny, działasz dynamicznie
• Stale chcesz podnosić swoje kwalifikacje
• Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:
• Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę
• Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń
• Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansu
• Liczysz na pełne zaplecze do wykonywania swych obowiązków – zaopatrzymy Cię w niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy oraz Internet
• Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną
• Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie

Osoby zainteresowany zapraszamy do aplikowania za pomocą poniższego linka

Dodano dnia: 22-07-2022

Play (P4 sp. z o.o.)

Zobacz wszystkie oferty Play (P4 sp. z o.o.)

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji