Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Koordynator Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży cementowej poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Sprzedaży / woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

Rozwój sprzedaży produktów materiałów budowlanych
Efektywne pozyskiwanie nowych klientów
Utrzymanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi klientami
Opracowywanie budżetu sprzedaży
Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o budżet w zakresie wolumenów, cen i asortymentów
Negocjowanie kontraktów handlowych oraz organizacja sieci sprzedaży
Budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów
Obserwowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
Ścisła współpraca z pozostałymi działami w organizacji

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane)
Dobra znajomość rynku materiałów budowlanych, obszaru produkcji betonów towarowych i prefabrykacji
Zmysł techniczny i umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność i zaangażowanie
Silna orientacja na osiągnięcie wyników i wysoka motywacja do pracy
Znajomość pakietu MS Office
Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. A2
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych związanych z realizacją projektów

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie
Wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników
Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
System szkoleń sprzedażowych, technicznych i językowych
Przyjazną atmosferę pracy
Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
Pakiet socjalny w tym dopłata do wakacji

Dodano dnia: 13-07-2022

Landoor Consulting Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Landoor Consulting Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji