Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeśli chcesz razem z nami rozwijać nowoczesną spółkę FinTech oraz swoje umiejętności z zakresu obsługi klienta i sprzedaży, sprawdź ofertę i aplikuj! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, do której obowiązków będą należeć m.in. kontakt z klientami biznesowymi, wsparcie użytkowników w zakresie optymalnego wykorzystania platformy finansowej, a także realizacja kampanii sprzedażowych skierowanych do firm poprzez kanały zdalne.

PROFIL PRACOWNIKA

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- Znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność oraz otwartość
- Umiejętność pracy w zespole
- Nastawienie na cel i rozwój w zakresie sprzedaży

TWOJE ZADANIA

- Realizacja kampanii sprzedażowych poprzez kanał telefoniczny
- Obsługa e-mail i formularzy kontaktowych
- Obsługa infolinii przychodzącej i wsparcie użytkowników
- Bezpośrednia współpraca z dyrektorem sprzedaży oraz z innymi działami w firmie (marketing, IT)

DLA CIEBIE

- Praca w firmie z nowoczesnej branży FinTech
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) – 8h dziennie
- Miesięczny okres wdrożenia i szkolenie wstępne
- Praca w kilkuosobowym zespole specjalistów na zróżnicowanych projektach
- Bezpośredni udział w rozwoju nowoczesnej platformy dla firm
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Komfort pracy na bazie klientów biznesowych Grupy Kapitałowej Comarch
- Parking firmowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie bezpośrednio przy pomocy formularza dostępnego na naszej stronie:

Dodano dnia: 13-07-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji