Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Customer Service Specialist (Spanish Speaker)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Jesteśmy Autenti
Stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie w zakresie e-podpisu i usług zaufania, które wspiera w codziennym funkcjonowaniu tysiące firm w Polsce. Zaczynamy podbijać rynki zagraniczne, by stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Tworzymy standard podpisu elektronicznego, który raz na zawsze wyeliminuje papier w procesie podpisywania dokumentów. Dołącz do nas i pomóż realizować tę misję!

Nasze rozwiązanie jest doceniane przez biznes i ekspertów w branży:

“Fintech Roku 2020” przyznawany przez prestiżowy serwis Cashless.pl
„Partner Roku” w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej
wyróżnienie w rankingu Złoty Bankier 2019 w kategorii "Innowacja Fin-Tech"
Aulery 2019 - nagroda dla Autenti w najbardziej prestiżowym konkursie dla polskich startupów i firm technologicznych

Twoje zadania
W tej roli mamy dla Ciebie różnorodne zadania związane z pracą z klientem, więc jeśli lubisz kontakt z ludźmi, to z pewnością spodoba Ci się to, że będziesz:
- realizować kampanie aktywizujące i utrzymujące klienta - zarówno telefonicznie jak i mailowo oraz kampanie rozpoznania potrzeb oraz badania potencjału sprzedażowego obecnych i potencjalnych klientów,
- przeprowadzać pokazy demo produktów dla klientów,
- przeprowadzać procesy certyfikacji podpisu elektronicznego - wideoweryfikacja,
- rozwiązywać problemy użytkowników ​naszego serwisu internetowego (drogą mailową, telefoniczną, poprzez livechat).
A to wszystko przy zadbaniu o relacje i jak najwyższe standardy w kontaktach z klientami.

Nasze wymagania
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania i aktywizacji klientów
- Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami
- Dobra znajomość języka hiszpańskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się z klientami
- Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach, wielozadaniowość)
- Umiejętność analizy danych i informacji wraz z wyciąganiem wniosków.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Mile widziana znajomość HubSpota

Benefity dla Ciebie
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych
- Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym i zgranym zespole
- Umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony
- Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny
- Możliwość pracy w nowoczesnym biurze, praca w pełni zdalnej lub hybrydowa

Dodano dnia: 04-07-2022

Autenti Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Autenti Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji