Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

JUNIOR Programista C++

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Woj. Małopolskie

Wynagrodzenie około 7.000-9.000 pln brutto

Możliwość pracy zdalnej 50/50

NASZ KLIENT to producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych

Co programuje:
Desktopowe aplikacji typu CAD
RESTowe serwisy webowe
Webowe aplikacji typu PLM

Twój zakres obowiązków:
Rozwijanie istniejących i tworzenie nowych komponentów dla aplikacji CAD/PLM
Rozwijanie istniejących i tworzenie nowych testów jednostkowych
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji

TECHNOLOGIE:
Visual Studio 2017/2019
GIT
C++

WYMAGANIA:
Wiedza programistyczna z zakresu C++/C#
Praktyczna znajomość C++ CLI
Płynność posługiwania się GIT

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA  na jobs@personnelandmedia.com

Pamiętaj aby dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 21-06-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji