Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Klienta Serwisowego

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

-Aktywna presprzedaż usług serwisowych (telefoniczny kontakt z klientem)
-Umawianie wizyt i koordynowanie kalendarza spotkań Partnera Biznesowego Klienta Serwisowego (Outlook, CRM)
-Przygotowywanie dokumentów tj. umów, aneksów, wycen, ofert
-Przyjmowanie, analiza i zarządzanie reklamacjami i innymi zgłoszeniami Klienta
-Przygotowywanie zestawień, raportów oraz analiz związanych z obsługą klienta w obszarze serwisowym
Wymagania:
-Wysoka kultura osobista i pro-kliencka postawa (klient wewnętrzny i zewnętrzny),
-Doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia sprzedaży/ sales back office min. 2 lata
-Otwartość na nawiązywanie relacji z nowymi klientami
-Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy własnej
-Zaangażowanie, dynamika w działaniu oraz nastawienie na wynik
-Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
-Umiejętności analityczne (praca z danymi i raportami)
-Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji z możliwością udziału w ciekawych projektach rozwojowych
-Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, karty przedpłacone)
-Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji związanych ze stanowiskiem pracy
-Przyjazną atmosferę pracy
-Praca w systemie hybrydowym

Warszawa
Chorzów lub Kraków
Gdańsk

Dodano dnia: 07-06-2022

VeritaHR

Zobacz wszystkie oferty VeritaHR

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji