Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Staż w obszarze administracji

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

LIBRUS #inspirujeMY

Poszukujesz pierwszego doświadczenia lub chcesz zaliczyć praktykę na uczelni? Staż to dobry początek kariery! :) #inspiruj z nami i zdobywaj pierwsze doświadczenie pod okiem naszych specjalistów.

STAŻ w obszarze administracji

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:
- przygotowywanie ofert dotyczących zakupu oprogramowania i wdrażania naszych systemów
- przygotowywanie dokumentów (np. umowy, oferty) w oparciu o szablony
- kontakt z klientami w celu wyjaśniania nieścisłości w dokumentacji i potwierdzania terminów umówionych szkoleń
- pomoc w innych zadaniach administracyjnych
- jesteś osobą komunikatywną i pełną pozytywnej energii
- chcesz poszerzyć swoje kompetencje zawodowe
- jesteś bardzo dokładny/a oraz sumiennie wykonujesz obowiązki
- dobrze znasz MS Office w tym Excel i Word

Dlaczego warto?

- u nas nie będziesz parzyć kawy, ani robić dla nas zakupów
- poznasz typową pracę biurową od kuchni
- po stażu wystawimy Ci referencje
- możesz u nas zaliczyć praktyki! :)
JAK TO DZIAŁA?
- staż realizowany w terminie od zaraz - 30.06 i 16.08 - 30.09.2022
- wynagrodzenie za 1 miesiąc to 610 zł brutto
- pracujemy od poniedziałku do piątku, minimum 4 dni w tygodniu po 7h

Zainteresowany/a? Dołącz do naszego #inspirującego zespołu!
CV prześlij korzystając z formularza aplikacyjnego: https://librus.elevato.net/pl/staz-w-obszarze-administracji,ja,75

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zajrzyj na naszą stronę kariery: www.librus.pl/kariera
Jeśli masz jakieś pytania - napisz na praca@librus.pl lub zadzwoń (609-610-840 - Weronika)

Informujemy, że administratorem danych jest Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Katowicach, ul. Korfantego 193 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Dodano dnia: 19-05-2022

Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zobacz wszystkie oferty Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji