Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SUPPORT ENGINEER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - PRACA ZDALNA

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Międzynarodowa firma świadcząca usługi IT poszukuje kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO.
PRACA ZDALNA!
Zainteresowana/y? Aplikuj!

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 6000-6500 pln brutto;
- umowę o pracę;
- możliwość pracy w 100% zdalnej (nie tylko podczas pandemii COVID-19)- bogaty pakiet benefitów;
- do 4 extra dni urlopu płatnego;
- elastyczny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz do wyboru karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów, restauracji etc.

OPIS STANOWISKA:
- rozwiązywanie problemów użytkowników zgłaszanych telefonicznie, mailowo, lub innymi kanałami komunikacji;
- zapisywanie i opisywanie napływających zgłoszeń w systemie i poprawne nimi zarządzanie;
- współtworzenie bazy wiedzy na temat pojawiających się usterek i sposobów ich rozwiązywania,
- kooperacja z zespołami w innych lokalizacjach.

SZUKAMY CIEBIE, JEŻELI:
- biegle posługujesz się językiem niemieckim;
- znasz język angielski na poziomie komunikatywnym;
- łatwo nawiązujesz kontakty z innymi osobami;
- masz pozytywne nastawienie oraz chęć do samodoskonalenia.
! Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w IT !

Czekamy na Twoje CV
jobs@personnelandmedia.com w tytule „NIEMIECKI/Specjalista ds. wsparcia technicznego"

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 10-05-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji