Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Development Specialist z językiem niemieckim

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Wspólnie z producentami samochodów i dostawcami usług mobilności, kreuj przyszłość motoryzacji w Europie i na świecie. Szukamy zmotywowanej, ambitnej oraz nastawionej na rezultaty osoby, która wzmocni skuteczny zespół sprzedaży, pozyskując nowych klientów zagranicznych w obszarze tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla Automotive/Connected Cars/Mobility.

Pragniesz rozwijać się w międzynarodowych projektach o globalnym zasięgu, poszerzać swoje kompetencje językowe i kulturowe, a także brać udział w zagranicznych wyjazdach - DACH, Skandynawia, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy? Nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w międzynarodowym środowisku
Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca pracę z klientem obcojęzycznym
Swobodna komunikacja w języku angielskim
Samodzielność, przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
Doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
Zainteresowanie nowymi technologiami, w szczególności obszarami elektro mobilności, motoryzacji i IoT
Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do okresowych wyjazdów zagranicznych (m.in. DACH, Skandynawia, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy)
Prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie dwuletnie doświadczenie w sprzedaży IT
Mile widziane doświadczenie w:
- Projektach IT od strony produkcyjnej
- Obszarach IoT, Industry 4.0
- Digitalizacji procesów i wymiany danych w korporacjach

TWOJE ZADANIA
Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych (producenci samochodów oraz duże i średnie przedsiębiorstwa z branży Automotive/ Mobility)
Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy: identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży
Realizacja założonych celów sprzedażowych w oparciu o ofertę usług programistycznych
Różnorodne działania sprzedażowe, w tym udział w międzynarodowych spotkaniach, targach i konferencjach
Bezpośrednia współpraca z działami produkcji oraz marketingu

DLA CIEBIE
Realne możliwości rozwoju w obszarze globalnej sprzedaży
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Indywidualny plan szkoleń i konferencji
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Po okresie wdrożenia możliwość relokacji do jedengo z oddziałów Comarch w Europie
Opieka doświadczonego mentora w trakcie wdrożenia
Stałe, profesjonalne wsparcie Twojej pracy oferowane przez rozbudowany dział consultingu, marketingu i produkcji
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Możliwość pracy hybrydowej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/business-development-specialist-z-jezykiem-niemieckim/

Dodano dnia: 04-05-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji