Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA ze znajomością ERP

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

(dział analiz/systemy księgowe)
Wynagrodzenie max 7000pln
Umowa o pracę lub B2B

ZADANIA:
·         Udział w projektach  systemów klasy ERP
·         Testowanie oprogramowania
·         Prowadzenie dokumentacji projektowej
·         Szkolenia użytkowników z obsługi systemu

·Szukamy kandydatów, którzy:
·         Mają doświadczenie jako księgowa/księgowy i pracują na rozwiązaniach ERP
·         Interesują się mechanizmami i zasadami działania systemów księgowych
·         Posiadają umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
·         Znają język angielski w stopniu pozwalającym czytać dokumentację

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA na jobs@personnelandmedia.com
W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska

Dodano dnia: 19-04-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji