Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel Handlowy

Szczegóły oferty:

O nas
Bahlsen Polska jest producentem ciastek, w tym wiodących na polskim rynku marek Krakuski, HIT i Leibniz. Jest częścią Bahlsen Group – niemieckiej firmy z ponad 130 letnią tradycją. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in.do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie, produkty a przede wszystkim w Pracowników.

Twój zakres obowiązków
Kompleksowa obsługa placówek handlowych na podległym terenie
Osiąganie zaplanowanych celów sprzedaży i dystrybucji
Planowanie i realizacja kluczowych działań promocyjnych
Wykonywanie merchandisingu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Nasze wymagania
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG - warunek konieczny
Gotowość do pracy na wyznaczonym terenie: Gniezno, Września, Poznań, Ślesin, Środa Wielkopolska, Sompolno
Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i budowania długotrwałych relacji z klientem
Zaangażowanie i konsekwencja w osiąganiu celów
Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy
Prawo jazdy kat. B

Dodano dnia: 05-04-2022

Bahlsen Polska

Zobacz wszystkie oferty Bahlsen Polska

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji