Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stażysta w Dziale Sprzedaży

Lokalizacja: Skawina

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Mamy dla Ciebie konkretne zadania:

Planowanie i ewaluacja działań promocyjnych dla kluczowych klientów firmy
Udział w procesie kontroli kosztów handlowych
Udział w przygotowywaniu Business Review wskazanych klientów
Monitorowanie i ewaluacja aktywności konkurencji
Udział przy budowaniu aplikacji wpierającej strategię działań promocyjnych u klientów
Przygotowywanie prezentacji i raportów dla kluczowych klientów
Bezpośrednia współpraca z zespołem Key Account Managerów
Wizyty w terenie (udział w Store Check)

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę:

Umowa o pracę na okres 1 roku w wymiarze pełnego etatu (planowane zatrudnienie od 1 lipca 2022), miejsce pracy - Skawina
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna
Opieka przełożonego i mentora
Możliwość poznania zasad funkcjonowania Działu Sprzedaży w międzynarodowej firmie
Cenne doświadczenie zawodowe i możliwość realizowania ciekawych projektów indywidualnych oraz zespołowych
Pakiet socjalny (w tym dofinansowanie do wypoczynku)
Ubezpieczenie NNW
Karta Multisport
Zniżki na nasze produkty w sklepie firmowym

Od Ciebie oczekujemy, że:

Studiujesz na ostatnim roku studiów (kierunki ekonomiczne, zarządzanie) lub jesteś absolwentem/ką, a Bahlsen będzie dla Ciebie pierwszym pracodawcą
Możesz podjąć pracę od lipca b. r. w wymiarze pełnego etatu (40 godzin tygodniowo) – warunek konieczny
Cechuje Cię potencjał i chęć do nauki i rozwoju, pozytywne podejście do zmian, proaktywność w działaniu, koncentracja na zadaniach oraz umiejętność współpracy
Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności przeprowadzania analizy i formułowania wniosków
Znasz język angielski na poziomie min. B2
Bardzo dobrze pracujesz w MS Office (Excel, Power Point) i/lub Google Workspace
Posiadasz prawo jazy kat. B
Interesują Cię zagadnienia z obszaru Sprzedaży i potrafisz to wykazać

Brzmi dobrze? Wystartuj – aplikuj!

Dodano dnia: 05-04-2022

Bahlsen Polska

Zobacz wszystkie oferty Bahlsen Polska

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji