Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. zakupów IT

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego klienta - lidera branży outsourcingowej, współpracującego z największymi firmami z całego świata - poszukujemy Specjalisty ds. zakupów IT.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
-Doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów zakupowych,
-Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności Excel,
-Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom C1),
-Wiedza z zakresu sprzętu IT i oprogramowania,
-Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

Zakupy IT hardware & software,
-Dokonywanie analiz rynku dostawców i poszukiwanie nowych,
-Negocjowanie warunków handlowych i umów z dostawcami,
-Składanie zamówień i monitorowanie dostaw,
-Ocena dostawców,
-Współpraca z koncernem i dostawcami centralnymi w zakresie koszyka i zakupów centralnych,
-Optymalizowanie i usprawnianie procesów zakupowych,
-Tworzenie, aktualizacja procesów.

Oferta pracy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Dostęp do szkoleń,
-Praca w międzynarodowym środowisku,
-Biuro w centrum Poznania,
-Bogaty pakiet benefitów,
-Atrakcyjne wynagrodzenie.

Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL"
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
- Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
- w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@rkl.pl)
- Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
- szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.pl/regulamin/
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Dodano dnia: 02-04-2022

IRKL sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty IRKL sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji