Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Key Account Manager (e⁠-⁠commerce)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Tworzymy nowoczesną platformę sprzedażową, dedykowaną wszystkim sprzedawcom w Polsce. Nasza platforma e-commerce wszystko.pl będzie dawała możliwość sprzedaży produktów, każdemu kto ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Podążając za najnowszymi trendami w e-handlu i wykorzystując doświadczenie technologiczne spółki Comarch - lidera branży informatycznej w Polsce, budujemy portal, który połączy sprzedawców z klientami.
Na naszej nowej platformie zakupowej, użytkownicy będą mogli kupić produkty we wszystkich kategoriach, a właściciele biznesów online będą je sprzedawać bez ponoszenia dodatkowych kosztów (0% prowizji od sprzedaży). Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub handlowe)
Doświadczenie w sprzedaży e-commerce
Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktową (mile widziana znajomość kategorii moda lub dom i ogród)
Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków, przedsiębiorczy sposób myślenia
Lekkość w nawiązywaniu kontaktów oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji biznesowych
Umiejętność:
pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
prowadzenia skutecznych negocjacji
Motywacja w realizacji wyznaczonych celów
Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)

TWOJE ZADANIA

Wyszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w obszarze e-commerce
Prowadzenie procesu wdrożenia pozyskanych partnerów do współpracy
Tworzenie i wdrażanie strategii dla powierzonych kategorii
Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurenci
Przygotowanie i wdrażanie efektywnego planu promocyjnego we współpracy z dostawcami
Budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami
Realizowanie celów sprzedażowych

DLA CIEBIE

Praca w trybie hybrydowym, z domu lub z biura, tak jak lubisz
Elastyczne godziny pracy
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Indywidualny plan szkoleń i konferencji dostosowany do Twoich potrzeb
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodano dnia: 21-03-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji