Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami;
- Aktywne pozyskiwanie oraz udział w spotkaniach z dystrybutorami;
- Prowadzenie negocjacji oraz raportowanie wyników z przeprowadzonych rozmów handlowych;
- Tworzenie i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta;
- Przygotowywanie ofert oraz systematyczne monitorowanie procesu ofertowego;
- Doradztwo w zakresie oferowanych obiektów;
- Planowanie, realizacja i inicjowanie nowych działań sprzedażowych oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej;
- Obsługa zapytań i zamówień ze sklepu Internetowego;
- Śledzenie trendów w branży.

Czego oczekujemy?
- Min. 2 lata doświadczenia zawodowego, min. 1 rok na pokrewnym stanowisku;
- Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
- Doświadczenia w sprzedaży produktów;
- Wykształcenia średniego;
- Znajomości technik sprzedaży;
- Znajomości Pakietu MS Office, w szczególności Excel;
- Znajomości sposobów i umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych;
- Umiejętności sporządzania umów sprzedażowych oraz ofert handlowych.

Fajnie, jeśli posiadasz…
- Wykształcenie wyższe;
- Doświadczenie w branży budowlanej;
- Doświadczenie we współpracy z jednostkami publicznymi;
- Znajomość programów Sketchup i AutoCad.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Laptop oraz telefon służbowy;
- Indywidualnie przygotowane wdrożenie;
- Brak targetów – brak dodatkowego stresu!;
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
- Szkolenie z kompetencji miękkich;
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodano dnia: 21-03-2022

PassionHR

Zobacz wszystkie oferty PassionHR

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji