Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży – automatyzacja i robotyzacja

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma produkcyjna zajmująca się indywidualnymi rozwiązaniami z automatyzacji i robotyzacji poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Miejsce pracy: cała Polska (praca zdalna)
Siedziba firmy: Dębica

Opis stanowiska:
• Poszukiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych (Europa oraz rynki Wschodnie) z wykorzystaniem bazy wewnętrznej potencjalnych klientów oraz własnych kontaktów
• Przygotowywanie oraz negocjowanie ofert handlowych - współpraca z działem ofertowania
• Przyjmowanie zamówień oraz kontrola nad ich realizacją i płatnościami - współpraca z działem zarządzania projektami
• Analiza rynku i konkurencji oraz przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
• Uczestnictwo w targach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych: ok. 3-4 wyjazdy zagraniczne rocznie trwające tydzień czasu + wyjazdy w Polsce

Wymagania:
• Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta w obszarze rozwiązań indywidualnych dla firm (automatyzacja, robotyzacja)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - kontakt z klientami zagranicznymi
• Zdolności związane ze sprzedażą (budowanie bazy, pozyskiwanie klientów, rozmowy biznesowe, cold call/cold mail)

Od pracodawcy otrzymasz:
• Możliwość pracy zdalnej
• Zatrudnienie w pełnym wymierzę godzin na podstawie wybranej przez Ciebie formy – umowa o pracę lub kontrakt B2B
• Wynagrodzenie podstawowe + premię kwartalną zależną od osiągniętego progu realizacji założonego budżetu
• Paczki na święta
• Dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników
• Laptop i telefon służbowy
• Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Dodano dnia: 24-01-2022

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji