Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Development Manager (języki skandynawskie)

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Znasz jeden z języków skandynawskich? Lubisz wyzwania? W codziennej pracy pragniesz nawiązywać nowe kontakty i budować relacje z klientami? Poszukujemy osoby, która interesuje się nowymi technologiami, która jest nastawiona na dalszą naukę i rozwój w zakresie IT oraz finansów. Współpraca z naszymi partnerami pozwoli Ci rozwinąć nie tylko zdolności interpersonalne i prezentacyjne, ale również językowe.
Jeśli chcesz być odpowiedzialny za poszukiwanie nowych możliwości dla rozwiązań z pogranicza IT i finansów, uczestniczyć w wydarzeniach Fintech oraz używać języka w bieżących kontaktach, sprawdź ofertę i dołącz do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKA
Doświadczenie w sprzedaży lub rozwoju biznesu min. 3 lata
Znajomość jednego z języków na poziomie B2/C1: szwedzkiego, duńskiego lub norweskiego umożliwiająca pracę z klientem w danym języku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętności prezentacyjne
Zaangażowanie w pracę, konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
Doskonała organizacja czasu pracy, w tym bardzo dobre ustalenie priorytetów
Zainteresowanie obszarem nowoczesnych rozwiązań dla finansów, bankowości i ubezpieczeń

TWOJE ZADANIA
Współpraca z partnerami ze Skandynawii i odpowiedzialność za rozwój biznesu w danym kraju
Poznawanie nowych osób, budowanie i utrzymywanie relacji
Kontakt z klientami na spotkaniach i konferencjach
Zapoznawanie potencjalnych klientów z ofertą produktową
Zbieranie wymagań od klientów
Analiza rynku i konkurencji

DLA CIEBIE
Szkolenia produktowe oraz z zakresu nowych technologii
Zatrudnienie w finansowo stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o umowę o pracę
Premie powiązane z wynikami
Miłą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Dodano dnia: 04-01-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji