Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Head of Cloud Business Developement

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

W 2021 roku uruchomiliśmy drugą na świecie, a pierwszą w Europie chmurę obliczeniową dla aplikacji pracujących w oparciu o IBM Power Systems.
Mamy dobry produkt, jeden z najsilniejszych zespołów inżynierów IBM Power w Europie, kilkanaście ośrodków Data Center na całym świecie oraz bazę istniejących klientów.

Jeżeli Cię to zaciekawiło, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Szukamy osób, które pomogą nam uporządkować i rozwinąć biznes w obszarze Cloud dla systemów IBM Power.

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, świetnie posługujesz się językiem angielskim, a praca zespołowa to dla Ciebie przyjemność, to nie czekaj! Aplikuj teraz!

Zobacz szczegóły tego rozwiązania tutaj:

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, bądź ekonomiczne)
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w jednym z obszarów: Cloud (IaaS/PaaS/SaaS), Data Center, hardware, usługi IT Outsourcing / Managed Services
Znajomość systemów IBM Power lub Mainframe będzie dodatkowym atutem
Doskonała znajomość języka angielskiego – komunikacja niemal wyłącznie w tym języku
Umiejętności prezentacyjne, wysokie zdolności interpersonalne

TWOJE ZADANIA

Budowanie strategii dotarcia do klientów używających systemów opartych o platformy IBM Power
Samodzielne generowanie leadów
Generowanie zadań dla zespołu Lead Generation
Budowa siatki partnerów
Wsparcie dla działań marketingowych

DLA CIEBIE

Odpowiedzialność i za rozwój jednego z kluczowych obszarów rozwoju GK Comarch: Comarch PowerCloud
Zdobycie cross-kulturowego doświadczenia w codziennej pracy z klientami oraz zespołami Comarch z całego świata
Praca ze świetną usługą (niszową, dobrze dopasowaną do rynku, jedyną taką platformą w EU, drugą na świecie)!
Budowa i rozwój własnego zespołu wraz z realizacją celów sprzedażowych
Zdefiniowana i przejrzysta ścieżka rozwoju kariery
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze usługi
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Elastyczne godziny pracy
Dofinansowanie do szkoleń
Brak dress codu
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Aplikowanie przez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/head-of-cloud-business-developement/

Dodano dnia: 31-12-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji