Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Starszy Specjalista ds. Promocji i Marketingu

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Polski Holding Obronny sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska zadania:
• planowanie i realizacja działań marketingowych,
• zarządzanie działaniami promocyjnymi (organizacja kampanii promocyjnych, wybieranie
gadżetów promocyjnych itp.),
• tworzenie i wdrażanie komunikacji poprzez social media,
• wsparcie przy planowaniu strategii wizerunku i komunikacji firmy wspierającej sprzedaż produktów,
• tworzenie budżetu marketingowego,
• budowanie świadomości marki wśród Klientów,
• ścisła współpraca z działem handlowym.

Wymagania:
• samodzielność,
• min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wykształcenie wyższe
• znajomości i umiejętności praktycznego wykorzystania narzędzi Google Analytics, Google
AdWords, oraz mediów społecznościowych,
• praktyczna znajomość zasad działania kanałów komunikacji marketingowej,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność strategicznego myślenia,
• pożądana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy,
• możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
• opiekę medyczną wraz z pakietem benefitów,
• samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 31.12.2021 roku.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Dodano dnia: 13-12-2021

Polski Holding Obronny

Zobacz wszystkie oferty Polski Holding Obronny

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji