Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Firma CEDROB S.A.
największy w Polsce producent mięsa drobiowego, piskląt oraz paszy
poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: województwo lubelskie - okolice Zamościa, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego.

NASZE OCZEKIWANIA:
- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub/i rolniczym,
- predyspozycje do pracy z klientem i nawiązywania relacji biznesowych;
- zdolności organizacyjne, negocjacyjne, otwartość i komunikatywność;
- wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania celów;
- umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość branży;
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
- prawo jazdy kat. B.;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana.

ZADANIA:
- odpowiedzialność za proces zaopatrzenia w surowce do produkcji;
- bieżąca współpraca z przewoźnikami i dostawcami;
- monitorowanie rynku dostawców;
- negocjowanie warunków zakupów;
- przygotowywanie umów handlowych;
- dbanie o wizerunek firmy.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
- ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja na Pracownik SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dodano dnia: 10-12-2021

Cedrob

Zobacz wszystkie oferty Cedrob

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji